Wesprzyj mnie na Patronite!

Nie/biblijny to jednoosobowa inicjatywa nakierowana na polskiego odbiorcę, która stawia sobie za cel popularyzowanie tajników języka hebrajskiego, dyskutowanie o Biblii hebrajskiej w jej historyczno-kulturowym kontekście, a także przedstawianie odpowiedzi na najczęstsze internetowe pytania i zagwozdki. Wszystko to na bazie badań naukowych największych specjalistów z całego świata.

Moja praca nie jest wspierana przez żadne podmioty zewnętrzne. Wszelkie koszty internetowe oraz wszelkie koszty rozwoju projektu w mediach społecznościowych pokrywam ze swojej kieszeni przy wsparciu osób dobrej woli, którzy cenią sobie popularyzację tej tematyki na polskim rynku.

Z tego powodu zwracam się do Was, drogie czytelniczki i czytelnicy, z zaproszeniem do współtworzenia tego projektu jako patronki i patroni na platformie Patronite. Moją hebraistyczną robotę można wspierać już nawet od 3 PLN miesięcznie!

Rozpoczęcie wsparcia jest bajecznie proste i niezobowiązujące. Można z niego zrezygnować w każdej chwili.

Kliknijcie w ten link lub logo Patronite’a powyżej, żeby przenieść się na stronę i dołączyć do grona patronek i patronów Nie/biblijnego!


Patronki, patroni i przyjaciele bloga

Anna Baranowska

Bartłomiej F. Tajchman

Dona Kaduri

Dominika Majchrzak

Iza M.

Ignacy Pawlak

Jakub Nowaczewski

Jarda

Michał W.

Patryk Batko

Paweł Biedziak

Synopsa.pl

Victor Juan Fernández Ochlewski

Tu Mnie Nie Ma

Wiesław Dawidowicz

Wiktoria Matysiok

Ziemowit Kostana